НАКАЗ від 26.05.2017 р. № 19 " Про переведення учнів 1-8 класів до наступних та допуск учнів 9-го класу до ДПА"

НАКАЗ

від 26.05.2017 р. № 19

Про переведення учнів 1-8 класів
до наступних та допуск учнів 9-го класу до ДПА

На підставі п.2 Порядку переведення учнів загальноосвітнього навчального закладу, затвердженого МОН України № 762 від 14.07.2015р. та рішення педагогічної ради школи від 25.05.2017р. (протокол № 03)

НАКАЗУЮ:

1. Перевести всіх учнів 1-8 класів у наступні згідно списків у класних журналах за 2016-2017н.р. (Додаток 1).

у 2 клас – 17 учнів;

у 3 клас – 22 учні;

у 4 клас – 18 учнів;

у 5 клас – 21 учень;

у 6 клас – 20 учнів;

у 7 клас – 14 учнів;

у 8 клас – 23 учні;

у 9 клас – 11 учнів.

2. Видати табелі про закінчення початкової школи 21 учневі 4 класу.

3. За високі досягнення у навчанні нагородити Похвальним листом таких учнів 2-7 класів:

1. Гуменюк Богдану – 2 клас;

2. Грицака андрія – 3 клас;

3. Мельничук Юлію – 3 клас;

4. Прокоп Тетяну – 3 клас;

5. Возняка Вадима – 4 клас;

6. Гуменюк Юлію – 4 клас;

7. Загрійчук Андріану – 4 клас;

8. Лотоцького Дениса – 4 клас;

9. Грицака Івана – 5 клас;

10. Гуменюк Анну – 5 клас;

11. Загрійчук Ірину – 7 клас;

12. Мельничук Людмилу – 7 клас.

4. Допустити до ДПА всіх учнів 9 класу, всього 16 учнів згідно списку у класному журналі за 2016-2017н.р.

5. Вручити грамоти переможцям Міжнародних, Всеукраїнських конкурсів, предметних олімпіад та спортивних змагань.

6. Вручити грамоти активним учасникам благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу».

7. Оголосити подяку вчителям, які підготували переможців Міжнародних,

Всеукраїнських конкурсів, предметних олімпіад, спортивних змагань.

8. Оголосити подяку обслуговуючому персоналу школи за добросовісне виконання своїх посадових обов’язків.

9. Оголосити подяку депутату Тлумацької районної ради Гуменюку Я.І. за спонсорську допомогу у зміцненні матеріальної бази школи.

Директор школи В.Григорчук

Додаток 1 до наказу по школі
№ 19 від 26.05.2017р.

2 клас

1. Бойчука Володимира

2. Глинянюк Ірину

3. Гуменюка Дмитра

4. Гуменюка Івана

5. Гуменюка Назара

6. Гуменюк Тетяну

7. Луцик Христину

8. Мельник Богдану

9. Мельничука Сергія

10. Романову Тетяну

11. Сіменович Тетяну

12. Тришкалюка Назара

13. Тихоліз Мар’яну

14. Федорака Віталія

15. Фурика Михайла

16. Халабарчука Василя

17. Чаланюка Олександра

3 клас

1. Баб’яка Дениса

2. Бундзяка Максима

3. Гуменюк Богдану

4. Гуменюка Василя

5. Гуменюк Іванну

6. Гуменюк Марину Мих.

7. Гуменюк Марину Павл.

8. Гуменюка Михайла Вол.

9. Гуменюка Михайла Яросл.

10. Гуменюк Тетяну

11. Загрійчука Сергія

12. Золотарчука Івана

13. Корнуту Олексія

14. Марунчак Аліну

15. Савківа Юрія

16. Самовоник Тетяну

17. Стецюка Андрія

18. Тришкалюка Максима

19. Федорака Андрія

20. Федорака Володимира

21. Федорак Тетяну

22. Микуляка Дмитра

4 клас

1. Белдик Діану

2. Гуменюк Анастасію

3. Гуменюка Олександра

4. Загрійчук Тетяну

5. Луцика Івана Богд.

6. Луцика Івана Вас.

7. Луцика Максима

8. Луцика Павла

9. Луцик Мар’яну

10. Мельничук Юлію

11. Прокоп Тетяну

12. Свістельницьку Ірину

13. Федорак Ірину

14. Федорака Павла

15. Халабарчука Володимира

16. Чаланюк Віталію

17. Грицака Андрія

18. Микуляк Діану

5 клас

1. Возняка Вадима

2. Гавриш Богдану

3. Герелюк Вікторію

4. Гуменюк Юлію

5. Загрійчук Андріану

6. Загрійчук Анну

7. Корнуту Івана

8. Лотоцького Дениса

9. Луцик Катерину

10. Луцика Максима

11. Мельничука Василя

12. Микитюк Олесю

13. Собестияна Максима

14. Свістельницьку Христину

15. Тришкалюк Ірину

16. Фем’яка Вадима

17. Флейчука Михайла

18. Фурик Вікторію

19. Шевченка Віталія

20. Халабарчук Анну

21. Халабарчука Дмитра

6 клас

1. Белдик Марію

2. Бойко Марію

3. Гуменюка Анатолія

4. Гуменюк Анну

5. Гуменюка Богдана

6. Гуменюка Василя

7. Гуменюк Тетяну

8. Загрійчука Василя

9. Загрійчука Віталія

10. Луцик Олесю

11. Луцик Христину

12. Мартинюк Віталію

13. Марунчака Андрія

14. Марунчак Мар’яну

15. Мельничук Ольгу

16. Москалюк Аліну

17. Москалюк Мар’яну

18. Самовоник Анну

19. Фурик Анастасію

20. Грицака Івана

7 клас

1. Вінтоняка Василя

2. Гринюка Андрія

3. Гринюка Василя

4. Гуменюк Богдану

5. Гуменюк Надію

6. Гуменюк Христину

7. Корнуту Василину

8. Луцика Андрія

9. Луцика Михайла

10. Луцик Христину

11. Мельничука Миколу Вол.

12. Мельничука Миколу Павл.

13. Приймак Юлію

14. Яцика Володимира

8 клас

1. Абрам Ольгу

2. Баб’яка Дениса

3. Будза Арсена

4. Бундзяк Уляну

5. Возняк Вікторію

6. Гавриш Ольгу

7. Гуменюка Віталія

8. Гуменюка Івана

9. Гуменюк Уляну

10. Гуменюк Ярину

11. Загрійчука Владислава

12. Загрійчук Ірину

13. Загрійчук Марію

14. Крука Дениса

15. Лотоцький Андрія

16. Лотоцьку Марію

17. Луцик Віталію

18. Луцик Уляну

19. Мельничук Людмилу

20. Москалюка Володимира

21. Федорака Богдана

22.Федорак Катерину

23. Федорака Максима

9 клас

1. Бойко Ірину

2. Вархов Уляну

3. Гуменюка Богдана

4. Гуменюка Назара

5. Зеленюк Богдану

6. Луцика Володимира

7. Орищука Василя

8. Тихоліз Ольгу

9. Федорака Віталія

10. Фурика Дмитра

11. Халабарчук Ірину

Кiлькiсть переглядiв: 402

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Наша адреса:
78064
вул. Центральна, 1а
с. Яківка
Тлумацький район
Івано-Франківська область
тел. 4-75-10

Дата останньої зміни 23 Травня 2022

Фотогалерея